18 edycja 18 edycja 18 edycja konfrontacje teatralne

sobota – 12.10

Mała narracja / Wojtek Ziemilski / 18:00 / Sala Czarna CK / 45 min / 30/20 zł /**
The Curator’s Piece / Tea Tupajić & Petra Zanki / 20:30 / Sala Widowiskowa CK/ 75 min / 30/20 zł/**

Wernisaż wystawy sztuki więziennej przygotowanej pod kierunkiem Roberta Kuśmirowskiego / 19:00 / Centrum Kultury poziom -1 / wstęp wolny
Otwarcie / Gala wręczenia nagrody im. prof. Zbigniewa Hołdy / 19:00 / Sala Kinowa CK / wstęp wolny
Diffriend / muzyczne konfrontacje nocą / 22:00 / Klub Festiwalowy / wstęp wolny

niedziela – 13.10

Lustro / Scena Plastyczna KUL / 18:00 i 19:30 / Stara Aula KUL / 35 min / 20/10 zł / *
ReMix: Poor Theatre / Wojtek Ziemilski / 20:00 / Sala Widowiskowa Galerii Labirynt / 60 min / 20/10 zł *
Kinior Flap Art / muzyczne konfrontacje nocą / 22:00 [Klub Festiwalowy / wstęp wolny

poniedziałek - 14.10

ReMix: Henryk Tomaszewski / Mikołaj Mikołajczyk / 18:00 / Sala Czarna CK / 60 min / 20/10 zł / *
Lód / Teatr Provisorium / 19:00 / Sala Widowiskowa CK / 230 min /
60/50 zł /**
Italiani / kino konfrontacji / 16:00 / Sala Kinowa CK / 10/8 zł
DJ Ya-Neck / muzyczne konfrontacje nocą / 22:00 / Klub Festiwalowy / wstęp wolny

wtorek - 15.10

Tworki – postscriptum /  Marek Żerański / 17:00 / Sala Widowiskowa CK / 100 min / 20/10 zł /*
Popiełuszko / Teatr Polski im. Hieronima Konieczki / 19:00 [Sala Widowiskowa Galerii Labirynt / 90 min / 30/20 zł/ **
ReMix: Dario Fo przesłał instrukcje / Monika Strzępka & Paweł Demirski / 21:00 / Sala Czarna CK / 60 min / 20/10 zł /*
Dogville / kino konfrontacji / 16:00 / Sala Kinowa CK / 10/8 zł
Papa Zura / muzyczne konfrontacje nocą / 22:00 / Klub Festiwalowy / wstęp wolny

środa - 16.10

Do władzy wielkiej i sprawiedliwej / Teatr Ósmego Dnia / 18:00 / Sala Widowiskowa CK / 90 min / 30/20 zł / **
O dobru / Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego / 20:00 / Sala Widowiskowa Galerii Labirynt / 135 min / 30/20 zł /**
Cezar musi umrzeć / kino konfrontacji / 16:00 / Sala Kinowa CK / 10/8 zł
Słabi Prezenterzy / muzyczne konfrontacje nocą / 22:00 / Klub Festiwalowy / wstęp wolny

czwartek - 17.10

Show Your Face! / Betontanc & Umka.LV / 18:00 / Sala Widowiskowa Galerii Labirynt / 65 min /30/20 zł /**
ReMix: Lidia Zamkow: 2 albo 3 rzeczy, które o niej wiem / Weronika Szczawińska / 20:00 / Sala Czarna CK / 60 min / 20/10 zł /*
Bracia Karamazow / kino konfrontacji / 16:00 / Sala Kinowa CK / 10/8 zł
RUUR / muzyczne konfrontacje nocą / 22:00 / Klub Festiwalowy / wstęp wolny

piątek - 18.10

Sierakowski / Komuna Warszawa / 18:00 / Sala Widowiskowa CK / 65 min / 30/20 zł/**
Low Pieces / Xavier Le Roy / 21:00 / Sala Widowiskowa Galerii Labirynt / 90 min / 40/30 zł *
Spotkanie z prof. Krystyną Duniec: Ciało w teatrze • 16:00 [Sala Czarna CK] • wstęp wolny
Synekdocha, Nowy Jork / kino konfrontacji / 16:00 Sala Kinowa CK] • 10/8 zł
Dj Pszczelarz i Szerszenie / muzyczne konfrontacje nocą / 22:00 / Klub Festiwalowy / wstęp wolny

sobota – 19.10

Wykład / Nauczanie/Tworzenie: sztuki performatywne jako artystyczne poszukiwania / Heiner Goebbels / 15:00 / Sala Czarna / wstęp wolny **
When the mountain changed its clothing / Heiner Goebbels i Carmina Slovenica / 19:00 / Targi Lublin / 80 min / 60/50 zł **
Małe Instrumenty / Koncert / 22:00 / Sala Widowiskowa CK / bezpłatne wejściówki

**spektakl z tłumaczeniem
* spektakl w oryginalnej wersji językowej